MAGNIFLEX

Більш ніж 50 років пройшло з того дня, коли Джуліано Мані організував у своєму рідному місті Прато (в районі м. Флоренції, Італія) майстерню з виробництва матраців. Це і було початком «Magniflex» - фірми,яка сьогодні має 30000 квадратних метрів виробничих площ, яка виробляє більш 10000 матраців в день.

В 70тих роках вийшла на новий індустріальний рівень та значно розширила ринки збуту. Але, по-справжньому поворотний момент в історії «Magniflex» настав в наступному десятиріччі, тоді фірма збільшила виробництво з 800 до 2000 матраців в день.

Саме тоді фірма запатентувала та запровадила винахід - ортопедичний матрац з пружного матеріалу у вакуумній упаковці , практичний, легко транспортується і дуже комфортний.

В останні кілька років компанія збільшила капіталовкладення в розробку нових технологій і матеріалів. Наслідком цього стало застосування латексу , ультралатекса і матеріалу «memory» , що значно підвищило комфортність і термін служби матрацев «Magniflex».
Підібрати матрац
Щоб задовольнити все зростаючий попит на цю продукцію в Італії та інших країнах, компанія «Magniflex» побудувала новий завод, який став не тільки найбільшим, але й технологічно найсучаснішим виробництвом матраців в Європі , де виготовляються вироби найвищої якості для сну та відпочинку.


Підібрати матрац
Латексний матрац провідного італійського виробника «Magniflex».

Вакуумна упаковка забезпечує невеликий розмір рулону і дозволяє легко транспортувати матрац на великі відстані без істотних витрат .

Після розпакування швидко приймає необхідну форму і повністю готовий до використання через декілька годин.

Латексні матраци фірми Magniflex Ви можете підібрати прямо на цій сторінці:)

Найбільш щільний із серії латексних матраців PRATICO
З покриттям з мериносової вовни MERINOS
Найкращий анатомічний та ортопедичний вплив WATERLATEX
М'який матрац з мериносовою вовною WATERLATEX MERINOS
"Magniflex".