10 ПРАВИЛ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІДЕАЛЬНОЇ КУХНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ В ЧЕРКАСАХ !!!

10 ПРАВИЛ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІДЕАЛЬНОЇ КУХНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ В ЧЕРКАСАХ !!!

Кухня на замовлення в нашому житті відіграє значну роль. Це і простір для кулінарних шедеврів, і їдальня, і місце збору всієї сім'ї. Ось чому до дизайну кухні кухні на замовлення потрібно поставитися з великою увагою, любов'ю і фантазією.

1. Правило робочого трикутника.
Робочий трикутник - це простір між плитою, холодильником і раковиною. Для максимально зручної роботи на кухні на замовлення, по-перше, на цьому шляху не повинно бути ніяких перешкод, а по-друге, сума сторін трикутника повинна бути не менше 3 метрів, але не більше 7,5. Так ви зможете розвернутися, і не будете втомлюватися від біганини по кухні на замовлення.

2. Розумний витрата простору.
Вбудована побутова техніка досить легко вирішує питання з браком простору, але буває далеко не всім по кишені. При плануванні кухні на замовлення заздалегідь продумайте, що і де ви розмістите. Це істотно заощадить ваш бюджет і збереже нерви. Не нехтуйте простором під стелею: можна повісити один довгий шафка, трохи вище за інших, або звичайний над холодильником - там можна зберігати сезонні продукти або рідко використовувану побутову техніку.

3. Стільниць багато не буває.
Не нехтуйте стільницями, робоча зона вам буде потрібно в будь-якому випадку. Якщо ж місця на кухні на замовлення в черкасах катастрофічно не вистачає, вас виручить барна стійка, або навіть переобладнаний підвіконня.

4. Хай буде світло!
На кухня на замовлення в черкасах ви працюєте з гострими предметами, дрібними крупами, тому освітлення має бути яскравим. Добре, якщо над робочою зоною буде окремий джерело світла.

5. «Фартух» з керамічної плитки або скла.
Не відмовляйтеся від фартуха над робочою зоною і плитою. Якщо стара, добра кахельна плитка не вписується по стилю у вашу кухню на замовлення, то непоганим варіантом буде скло, прозоре або з нанесеним малюнком.

6. Хороша вентиляція - запорука свіжого повітря.
Вентиляція особливо важлива для кухні на замовлення, тому стежте за тим, щоб вентиляційне вікно не закривалося навісними шафами. І, звичайно ж, не забудьте про витяжку.

7. Кухонний острівець - а чи точно він потрібен?
Вибираючи місце під додатковий столик, потрібно бути дуже акуратним: по-перше, він повинен бути за розмірами не менш 120х60 см, а по-друге, мати вільні підступи і не заважати трафіку в робочому трикутнику. Якщо у вас досить маленька кухня, то рекомендуємо утриматися від придбання кухонного острівця в кухня на замовлення черкаси.

8. Доступне відро для сміття
Невелика, але дуже важлива деталь. Сміттєвий бак найкраще розташувати поруч з робочою зоною, і до нього обов'язково повинен бути зручний доступ.

9. Мода - не головний критерій для кухні на замовлення в черкасах.
Не женіться за останніми модними новинками в дизайні і техніці. Мода дуже мінлива! При виборі дизайну орієнтуйтеся завжди на свій смак, і не забувайте що класика ніколи не виходить з моди.

10. Деякі питання краще довірити фахівцям.
Якщо ви не впевнені у своїх силах в технічному аспекті проектування кухні на замовлення в черкасах, то краще довіритися фахівцям. Вони допоможуть з проводкою, водою, газом, правильним підключенням побутової техніки. Безпека - це не та річ, на якій варто заощаджувати!

кухня на замовлення, купити кухню на замовлення в черкасах, ідеальна кухня на замовлення, кухні на замовлення в черкасах, кухонний острівець в кухні на замовленняв черкасах, меридіан черкаси, новинки в кухнях на замовлення, робочий трикутник кухня на замовлення черкаси

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.