Нова система для шаф-купе InLine XL Hettich в салоні меблів Меридіан!

шафи-купе з прихованою системою дверей

Компланарна система для шаф-купе InLine XL Hettich!
Компланарна система InLine XL торгової марки Hettich - це сучасний механізм ковзання дверей однакової ширини, що дозволяє дверям розташовуватися в одній площині. У відкритому положенні фасад лівих дверей повністю накладається на фасад правих дверей і навпаки.
Важлива перевага InLine XL - це можливість ідеально точного поєднання малюнка шпону і фактури на двох дверях. Продукт поєднує в собі всі якості сучасної системи для розсувних дверей дизайн, ідеальний у всьому: масивні двері, просте та точне регулювання для ідеального рівного фасаду.

Двері великого формату є ключем до створення інтер'єру в пуристському стилі.
Широкі можливості для цілісного облицювання дверей шафи або розміщення повноформатного зображення.
Систему можна використовувати не тільки в гардеробах, але і в кухнях. Регульована сила демпфірування, розташування дверей в одній площині, різноманітне регулювання - все це гарантує вільний доступ до висувної поверхні, дозволяє максимально та ефективно використовувати його внутрішній простір.
Демпфер забезпечує плавну зупинку дверей на етапі відкривання і закривання, що створює тактильний і акустичний комфорт при використанні шафи-купе.
-Простий монтаж.
-Ідеальні ходові характеристики.
-Мінімальні зусилля для відкривання.
SilentSystem з можливістю регулювання сили демпфування.
InLine XL - це перша система розсувних дверей, яка може спокійно бути без ручок. Досить потягнути за край фасаду - і шафа відкривається. Вага дверей при цьому може бути до 60 кг.
При використанні ручок можливі різні варіанти їх розташування. Причому ручки можуть бути будь-якої довжини. Поворотно-висувний принцип руху дверей дає можливість встановити ручку висотою до 35 мм, при товщині фасаду 25 мм. Це дозволяє втілити в життя найсміливіші інтер'єрні рішення!

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.