Скіналі - ідеальне поєднання для сучасної кухні на замовлення!


Скіналі(стіналі) - скляні панелі, з нанесеним на них малюнком. Істотною перевагою цієї технології є можливість втілення будь-яких Ваших фантазій.

Скіналі(стіналі) виконуються будь-якого розміру і колірної гами. Використовується обпечене скло для кращої оптичної передачі кольору.

Скіналі(стіналі) - останній штрих у Вашу нову кухню на замовлення, але вони можуть також повністю оновити Вашу стару кухню на замовлення. Їх легко утримувати в чистоті, вони легко миються, протягом довгого часу зберігаючи бездоганний першостворений вигляд. Вони дійсно є останнім акордом Вашого інтер'єру і прослужать Вам багато років.Также можливе використання скіналі для стін в кабінах душа і ванних. Це позбавляє від необхідності класти монотонну плитку і наповнює Вашу ванну кімнату різноманіттям барв.

Загартоване скло має ряд переваг:

1. Естетичніше за керамічну плитку: безліч відтінків, малюнків та ідей.

2. Таке скло складніше розбити, на відміну від звичайного.

3. Ідеально для кращої оптичної передачі кольору.

4. Воно абсолютно безпечне, міцне і гігієнічне.

Великі скляні полотна дозволяють уникнути традиційної для кахельної плитки проблеми - утворення грибка в меж плитковому просторі. Скло дуже зручно мити будь-якими миючими засобами. Воно більш міцно, гігієнічно, стійко до впливів жирів і кислот.

Скляні скіналі для кухні гарні тим, що вони виконують не тільки декоративну функцію, але і практичну - захищають стіни біля робочої зони і плити від бризок жиру.

Панелі повинні бути виготовлені із загартованого скла. Хіба що прицільний удар важким молотком або кувалдою зможе розколоти його на дрібні, і, до речі, травмобезпечні, осколки.

Чи замислювались Ви над тим, що створює затишок у наших будинках? Якісь милі штучки, що затишно розташувалися в інтер'єрі, приємні погляду кольори оформлення? Так, це все абсолютно необхідно в будинку. Але найголовніше, що надає інтер'єру цілісність - це продуманий до дрібниць дизайн, відповідність кожного елементу інтер'єру один одному.

З приходом нових технологій створювати на кухні на замовлення неповторний і, найголовніше, практичний інтер'єр стало набагато простіше. Взяти хоча б скіналі для кухні на замовлення - ці милі скляні панелі, які можуть вписатися в будь-який інтер'єр. Мало того, в більшості випадків саме вони є відправною точкою у формуванні дизайну кухні на замовлення.

кухня под заказ, кухня под заказ Черкассы, магазины мебели Черкассы, магазини меблів Черкаси, шкаф-купе на заказ, шкаф-купе на заказ Черкассы, мебель на заказ Черкассы, современный шкаф - купе на заказ, черкассы, купить мебель в Черкассах, мебельные магазины Черкассы, меблі на замовлення, купити меблі в Черкасах, шкаф купе черкассы каталог

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.