(067) 224-71-15

(073) 044-68-47

м. Черкаси, вул. Небесної Сотні, 121

Про нас

   Ми креативна команда фахівців з 20-ти річним досвідом роботи в сфері виготовлення кухонних та інших корпусних меблів під замовлення. Тисячі вдало втілених в життя проектів дають право впевнено стверджувати, що нам по силі кухні різної складності. Про меблі ми знаємо все.

foto
foto

Як ми працюємо

   Наявність власної виставкової зали площею 120м.кв дає можливість провести професійну консультацію безпосередньо на місці та ознайомити Вас з новинками і тенденціями світу кухонь. Підібрати і продемонструвати роботу механізмів. Також на місці Ви матимете змогу побачити та спробувати на дотик зразки більшості фасадних та плитних матеріалів. Менеджери виконають підбір техніки для кухні, мийок, освітлення та зроблять інженерні розрахунки по монтажу вентиляції та електрики.


- Тісно співпрацюємо з дизайнерами інтер’єрів. Аналізуємо та беремо в роботу проекти розроблені в іншому місці.

- Виявивши всі побажання, розробляємо декілька варіантів проекту кухні чи іншої кімнати. Пропонуємо варіанти вартості меблів в залежності від складності проекту та комплектації.

- Виконуємо візит на місце для вимірювання приміщення.

- Затверджуємо проект та складаємо договір.

- Монтуємо меблі встановлюємо техніку, вводимо в експлуатацію. Затверджуємо актом прийому-передачі. Надаємо гарантію Запршуємо до співпраці дизайнерів та керівників ремонтних бригад! Пропонуємо гарні умови співпраці!.